Anne olmak için gün sayıyor! Burcu Biricik doğacak kızının adını ilk kez açıkladı!

2016 yılında nikâh masasına oturan Burcu Biricik-Emre Yetkin çifti, geçtiğimiz ocak ayında bebek müjdesi ile magazin gündemine gelmişti. İkilinin kız bebek beklediği ortaya çıkmıştı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan ‘Camdaki Kız’ dizisindeki performansıyla göz dolduran ve ilk çocuğunu kucağına almak için gün sayan ünlü isim, geçtiğimiz akşam 35. doğum gününü kutladı.

“HAYATIMI YAVAŞLATTIĞIM DÖNEMDEYİM”

Geçtiğimiz haftalarda Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan ünlü isim, “Hayatımı yavaşlattığım dönemdeyim. Dinleniyorum ve senaryo okuyorum. Arkadaşlarımı ziyaret ediyorum, bu şekilde oyunlarına gidiyorum” ifadelerini kullanmıştı.

KARNI BURNUNDA POZLARI GÜNDEM OLDU

Kız bebek bekleyen Burcu Biricik, 3.6 milyon takipçisinin olduğu Instagram hesabında, karnı burnunda çekildiği pozlarını sık sık sevenlerinin beğenisine sunuyor. Ünlü güzele hayranlarından: ‘Hamilelik çok yakıştı’, ‘En güzel anne’ gibi yorumlar geliyor.

Ünlü oyuncu Burcu Biricik, yeni 35 yaşını dostlarıyla özel bir etkinlikte kutladı. Eğlenceli anlarını sosyal medya hesabından yayınlayan Biricik’in fotoğraflarındaki detay dikkatlerden kaçmadı.

ADINI AÇIKLADI

Pastasında ‘Luna’ yazdığı görülen Burcu Biricik, mumları üflemeden önce sevdiklerine duygusal bir konuşma yaptı. Ünlü isim kızının adını da konuşmasında açıklamış oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir